2020-02-21 22:16  -  UKS "Szóstka" Jasło

Piąte miejsce rocznika 2010 na turnieju w Bieczu

Piąte miejsce rocznika 2010 na turnieju w Bieczu

W ubiegłą sobotę swój kolejny turniej rozegrali chłopcy z rocznika 2010.  Mimo tylko jednej porażki w całym turnieju notujemy dopiero 5 miejsce.

Wszystko "ustawił" słaby w Naszym wykonaniu pierwszy mecz z LKS Łużna gdzie po dobrym początku i szybko strzelonej bramce przegraliśmy 2:3. Ta strata punktów okazała się kluczowa dla układu sił w tabeli i pomimo dobrych kolejnych spotkaniach tj. bezbramkowym remisie z gospodarzami Aserekteam i pewnej wygranej z Glinikiem Gorlice 2:0 zajęliśmy trzecie miejsce w tabeli.  

Wobec tego pozostała Nam walka o miejsca 5-8.  Najpierw zmierzyliśmy się z Aserekteam Czarni, gdzie mając ogromną przewagę i mnóstwo sytuacji bramkowych (5 razy trafiliśmy w obramowanie bramki rywala)  mecz musiały rozstrzygnąć dopiero rzuty karne. W nich okazał się lepszy Nasz zespół i w meczu o 5 miejsce znów zmierzyliśmy się z zespołem Glinika Gorlice. Po bramce Sebastiana Krowickiego zwyciężyliśmy 1:0. 

Po tym  turnieju z pewnością można czuć lekki niedosyt, ale do Jasła wracamy w dobrych nastrojach i indywidualną nagrodą króla strzelców dla wspomnianego wyżej Sebastiana. To kolejna  w ostatnim czasie nagroda indywidualna tego zawodnika - widać, że złapał wysoką formę i oby tak dalej :)