2020-05-10 19:40  -  UKS "Szóstka" Jasło

Treningi w dniach 11 - 16 maja

Treningi w dniach 11 - 16 maja

Poniżej podajemy harmonogram treningów w dniach 11 - 16 maja.

Bardzo prosimy rodziców o zgłaszanie obecności dziecka na zajęciach.  Ułatwi Nam to podział na grupy i pozwoli maksymalnie wykorzystać limit osób przebywających na obiekcie sportowym. 


Harmonogram na tydzień od 11 do 16 maja: 

rocznik 2007 - trener Marcin Łukaczyński

stadion w Rafinerii przy ul. Sportowej

ŚRODA 13 maja

I grupa - godz. 16:00 

II grupa - godz. 17:15

PIĄTEK 15 maja

I grupa - godz. 13:00 

II grupa - godz. 14:15



rocznik 2008 - trener Dariusz Bernacki

stadion w Rafinerii przy ul. Sportowej

PONIEDZIAŁEK 11 maja

I grupa - godz. 16:30 

II grupa - godz. 18:00

CZWARTEK 14 maja

I grupa - godz. 16:30

II grupa - godz. 18:00



rocznik 2008 - trener Wojciech Dubiel

boisko Orlik przy ul. Śniadeckich

SOBOTA 16 maja

I grupa - godz. 10:00

II grupa - godz. 11:00



rocznik 2009 - trener Paweł Kasprzyk

stadion w Rafinerii przy ul. Sportowej

WTOREK 12 maja

I grupa - godz. 16:15 

II grupa - godz. 17:30

ŚRODA 13 maja

III grupa - godz. 17:30

CZWARTEK 14 maja

I grupa - godz. 16:15

II grupa - godz. 17:30

PIĄTEK 15 maja

III grupa - godz. 17:30



rocznik 2013/14 - trener Oktawian Flis:

CZWARTEK 14 maja boisko Orlik przy ul. Śniadeckich

I grupa - godz. 16:00 - 16:50

II grupa - godz. 17:10 - 18:00



rocznik 2012 - trener Dominik Kowalski

PIĄTEK 15 maja stadion w Rafinerii przy ul. Sportowej

I grupa - godz. 16:00 - 16:50

II grupa - godz. 16:55 - 17:45



rocznik 2011 - trener Robert Podkulski

WTOREK 12 maja boisko Orlik przy ul. Śniadeckich

I grupa - godz. 16:00 - 16:50

II grupa - godz. 17:10 - 18:00

CZWARTEK 14 maja boisko Orlik przy ul. Szkolnej

I grupa - godz. 16:30 - 17:15

II grupa - godz. 17:15 - 18:00



rocznik 2010 - trener Kamil Rodak

PONIEDZIAŁEK 11 maja boisko Orlik przy ul. Szkolnej

I grupa - godz. 18:00 - 18:45 

  • Szymon Bolak
  • Jakub Bajorski
  • Olaf Kozik
  • Oliwer Dąborowski
  • Oliwier Owczorz
  • Mateusz Pikusa

II grupa - godz. 18:50 - 19:30

  • Maksymilian Lesiak
  • Sebastian Krowicki
  • Patryk Szczyrba
  • Oskar Jagielski
  • Emil Biernacki
  • Filip Augustynek

PIĄTEK 15 maja boisko Orlik przy ul. Śniadeckich

I grupa - godz. 16:00 - 17:00

II grupa - godz. 17:05 - 18:00



WAŻNE: 
W przypadku mniejszej liczby chętnych zawodników (do sześciu osób) odbędzie się jeden dłuższy, 1,5 godzinny trening dlatego ważne jest by potwierdzić obecność dziecka na zajęciach.