2020-08-27 08:16  -  UKS "Szóstka" Jasło

Za nami kolejne mecze najstarszych grup

Ze zmiennym szczęściem w ramach 4 i 5 kolejki Podkarpackiej Ligi Młodzików rywalizowały zespoły trenera Bernackiego i Kasprzyka. Ci pierwsi pechowo ulegli drużynie Ekoballa Sanok 1:2. Bramkę dla Naszej drużyny zdobył Piotr Morajda, dla którego była to już 6 bramka w tym sezonie. Brawo! :)
W tej chwili zespół rocznika 2008 z 9-cioma punktami na koncie zajmuje drugie miejsce w tabeli tuż za wspomnianym właśnie Ekoballem Sanok.

Natomiast podopieczni trenera Kasprzyka zdobyli komplet punktów najpierw ogrywając bardzo pewnie AP WIKI Sanok 6:2. Bramki zdobywali Opałka 2x,  Sypień 2x, Bednarz i Świątek.  Chłopcy mimo żaru lejącego się z nieba spisali się świetnie, dzielnie walcząc o zwycięstwo.  Trzy dni później do Jasła przyjechał Kolejarz Zagórz, który sprawił wiele problemów Naszej drużynie szybko obejmując prowadzenie. Nasi zawodnicy jednak nie się nie poddali i przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę. Do bramki trafili Pyznar i Sypień.

Zespół trenera Kasprzyka rywalizował w składzie:
Dziok,Stachurski, Świątek, Pyznar, Sypień, Majewski, Bednarz, Opałka, Szyndak, Topolski, Szczerba, Cygan, Żołna, Muzyka oraz Twardzik, Binkowicz i Wolski w drugim meczu.