2020-09-01 08:34  -  UKS "Szóstka" Jasło

6 kolejka Podkarpackiej Ligi Młodzików

Za nami kolejne spotkania podopiecznych trenerów Bernackiego i Kapsrzyka. Nasze drużyny realizujące program "Piłkarska Przyszłość z Lotosem" zmierzyły się z rudnymi rywalami. Odpowiednio ze Stalą Mielec i Karpatami Krosno.

W Lidze Młodzika Starszego  Naszą wyższość na własnym terenie musiała uznać ekipa UKS SMS Stali Mielec. Wygrywamy spotkanie 2-0 po bramkach Piotrka Morajdy i Miłosza Wiejowskiego.  Tym samym wracamy do Jasła z 3 punktami.

Brawo dla chłopców oraz trenera Darka :)

.......................................................................................................................................

Z kolei o rok młodsi koledzy w meczu na szczycie, bo tak należy uznać pojedynek drugiej z trzecią w tabeli drużyną.
Zespół trenera Kasprzyka
w gorące południe uległ Karpatom Krosno w końcówce meczu  0:2.

Podziękowania dla zawodników za waleczną postawę gdyż do samego końca dzielnie walczyli o punkty.

Skład zespołu:  Wolski, Stachurski, Świątek, Pyznar, Twardzik, Sypień, Majewski, Bednarz, Opałka, Szyndak, Topolski, Szczerba, Cygan, Żołna i Dziok.