2020-09-06 14:42  -  UKS "Szóstka" Jasło

Kolejne ligowe zwycięstwa najstarszych grup

Kolejne ligowe  zwycięstwa najstarszych grup

Nasi Młodzicy z kompletem punktów!  Podopieczni trenerów Kasprzyka i Bernackiego odnoszą bardzo ważne zwycięstwa.

Na stadionie przy ul. Sportowej rocznik 2008 wygrywa Unią Nowa Sarzyna 3:2. Zespół trenera Darka dosłownie wyszarpał w końcówce meczu 3 punkty. Takie spotkania budują drużynę.
Bramki zdobywali Bochnowski, Dzieliński i Sierakowski. Brawo drużyna! Brawo Trener!

Z kolei zespół trenera Kasprzyka w prestiżowym meczu derbowym z AP Czarni Jasło wygrywa po bramce Majewskiego. Jak podkreśla trener, był to bardzo trudny i wymagający mecz, dlatego też wszystkim zawodnikom należą się szczególne brawa za wolę walki i determinację do końca. Brawo!

Skład zespołu: Wolski, Stachurski, Świątek, Twardzik, Pyznar, Sypień, Majewski, Bednarz, Opałka, Szyndak, Topolski, Szczerba, Cygan, Żołna, Muzyka, Dziok, Cichy, Binkowicz.