2020-09-22 09:47  -  UKS "Szóstka" Jasło

Weekend w wykonaniu roczników 2008-2011

Weekend w wykonaniu roczników 2008-2011

Ubiegły weekend nie był szczęśliwy dla Naszych najstarszych grup, które niestety nie zdobyły żadnego punktu w swoich starciach ligowych. 

Podopieczni trenera Darka Bernackiego pechowo ulegli na wyjeździe Stali Stalowa Wola. Chłopcy ostrzeliwali bramkę przeciwników lecz niestety piłka za sprawą Piotra Morajdy wpadła do siatki tylko dwukrotnie. To niestety nie wystarczyło i do Jasła wracamy na tarczy.

Wyższość rywali  musieli również uznać chłopcy z rocznika 2009.  Na stadion przy ul. Sportowej zawitał zdecydowanie najlepszy zespół rozgrywek - Krośnieński Beniaminek PROFBUD.  Wynik 6:0 oraz ligowy bilans bramek 75:3 w ośmiu kolejkach mówi wszystko i w pełni oddaje klasę rywala.
Podopieczni trenera Kasprzyka będą ostro walczyć o drugie miejsce w tabeli  gdyż do zajmujących tę lokatę Karpat Krosno tracą zaledwie 3 punkty a bezpośredni mecz dopiero przed Nami. 

...................................................................................................................................................................................

Drugą ligową kolejkę mają za sobą również zespoły Orlików (roczniki 2010 i 2011). Przypominamy, że podopieczni trenera Podkulskiego rywalizują w wyższej kategorii wiekowej. 
Tym razem występowaliśmy w roli gospodarzy. Do Jasła przyjechał jedynie zespół Zamczyska Odrzykoń. Niestety drużyna Nafty Jedlicze nie dotarła na rozgrywki.
Wobec tego Nasze drużyny rozegrały mecz z Zamczyskiem oraz między sobą.  Zdecydowanie najlepsze i najbardziej emocjonujące widowisko to starcie Naszej młodszej ekipy z Zamczyskiem Odrzykoń. Najpierw Goście obejmują prowadzenie 2:0, następnie Nasi dzielni chłopcy doprowadzają do wyrównania, by chwilę później znów stracić bramkę. Kiedy wydawało się, że ekipa Zamczyska zgarnie 3 punkty, dosłownie w ostatnich sekundach meczu Nasz zespół doprowadził do wyrównania. 

Natomiast zespół z rocznika 2010 pewnie wykonał swoje zadanie, zdobywając komplet punktów i umacniając się na pozycji lidera tabeli. Następny ligowy turniej odbędzie się w niedzielę. Gospodarzem będzie ekipa Nafty Jedlicze.


WYNIKI SPOTKAŃ:
ZKS Stal Stalowa Wola 3:2 UKS "Szóstka" Jasło (2008) 
UKS "Szóstka" Jasło (2009) 0:6 Beniaminek PROFBUD Krosno
UKS "Szóstka" Jasło (2010) 7:3 Zamczysko Odrzykoń
UKS "Szóstka" Jasło (2011) 3:3 Zamczysko Odrzykoń
UKS "Szóstka" Jasło (2011) 1:13 UKS "Szóstka" Jasło (2010)