2020-09-29 09:12  -  UKS "Szóstka" Jasło

Podsumowanie występów Naszych zespołów

Podsumowanie występów Naszych zespołów

  

Za nami kolejne występy Naszych ekip. Działo się sporo :) 

..................................................................................................


Młodzicy:

Zespoły trenerów Bernackiego i Kasprzyka pewnie wygrywają swoje spotkania. Rocznik 2008 ogrywa 4:0 Team Przecław. Bramki zdobywają 2x Morajda, Dzieliński i Zabawa.

Natomiast o rok młodsi koledzy udali się do Sanoka by walczyć o 3 punkty z tamtejszym Ekoballem. Sztuka ta im się udała i zespół Kasprzyka umocnił się w czołówce tabeli. Po bramkach Topolskiego, Bednarza i jednej samobójczej zwyciężają 3:1. 

Skład zespołu: Wolski, Stachurski, Świątek, Pyznar, Twardzik, Majewski, Bendarz, Szyndak, Topolski, Szczerba, Binkowicz i Żołna. 


Orliki:

Zespoły z roczników 2010 i 2011, które rywalizują w tej samej kategorii wiekowej w rozgrywkach OZPN-u Krosno w ramach 3 kolejki udali się do Jedlicza.  

Oba Nasze zespoły pewnie zwyciężyły z rywalami a w starciu między sobą górą okazali się chłopcy z rocznika 2010.


Żaki:

Podopieczni trenera Dominika Kowalskiego notują kolejne świetne występy. 

W ubiegłym tygodniu na turnieju w Jaśle ogrywają oba zespoły Resovii oraz Stal Rzeszów, remisują z Orzełkiem Brzozów i niestety w ostatnim meczu ulegają AP Czarnym Jasło.

Z kolei w ostatnią sobotę w Rzeszowie, gdzie gospodarzem był zespół Resovii, Nasi chłopcy spisali się jeszcze lepiej wygrywając 4 mecze i notując remis z Orzełkami Brzozów. Brawo drużyna! Brawo trener! Oby tak dalej!