2020-10-15 08:54  -  UKS "Szóstka" Jasło

Wysoka forma Naszych zespołów

W ubiegły weekend na boiska wybiegły trzy Nasze roczniki.  Podopieczni trenerów Bernackiego, Kasprzyka i Kowalskiego, bo o Nich mowa, po raz kolejny spisali się kapitalnie.

Rocznik 2008 w meczu na szczycie z liderem tabeli, stawił opór Ekoballowi Sanok.  Już w drugiej minucie prowadzenie Naszej drużynie daje Morajda. Gospodarze odpowiedzieli niemal natychmiast doprowadzając pięć minut później do wyrównania. W drugiej połowie trafiają na 2:1 i gdy wydawało się, że zgarną 3 punkty, dosłownie w ostatniej minucie meczu pakują piłkę do własnej bramki. Tym samym z bardzo trudnego terenu wywozimy niezwykle cenny punkt.  Brawo chłopcy! Brawo trener!

Natomiast zespół trenera Kasprzyka pewnie ogrywa Kolejarz Zagórz 2:0. Obie bramki zdobywa Ksawery Majewski trafiając w 8 i 36 minucie. Nasi chłopcy bardzo solidnie wykonali swoje zadanie i mogą skupić się na przygotowaniach do najważniejszego meczu tego sezonu.  W bezpośredniej walce o drugie miejsce w grupie już w najbliższą sobotę zmierzymy się u siebie z Karpatami Krosno. Początek meczu o godz. 11:30 na stadionie przy ul. Sportowej w Rafinerii.

Z kolei Nasi najmłodsi z wszystkich rywalizujących w rozgrywkach ligowych zawodnicy udali się do Rzeszowa. Podopieczni trenera Dominika Kowalskiego w czterech meczach notują dwa zwycięstwa i dwie porażki. Oprócz tego w wyniku nieobecności AP Czarnych Jasło na konto Naszej drużyny wpada 3 punkty jako walkower.
Chłopcy mimo bardzo kiepskich warunków pogodowych dzielnie walczyli w każdym spotkaniu. Minimalne, jednobramkowe porażki z Orzełkami Brzozów i Stalą Rzeszów a następnie  zwycięstwa nad oboma zespołami Resovii  Rzeszów - z takim bilansem wracamy do Jasła!