2021-02-23 12:16  -  UKS "Szóstka" Jasło

Bardzo dobry występ rocznika 2010

W ostatnią sobotę chłopcy z rocznika 2010 wzięli udział w turnieju o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Turnieje Sportowe.

Trener Rodak podobnie jak poprzednim razem posłał do boju dwie drużyny. Dzięki temu większa liczba zawodników mogła spędzić na boisku więcej minut. W rozgrywkach wzięły udział takie zespoły jak m.in. AP Goal Nowy Sącz, Beskidzka AP, Czarnovia Czarna, Igloopol Dębica czy Baszta Rytwiany z województwa świętokrzyskiego.

Mocna obsada turnieju oznaczała bardzo wyrównane mecze gdzie nikt nie mógł pozwolić sobie na najmniejszy błąd.

W zespole "czerwonym" zdecydowanie wyróżniał się Emil Biernacki, który harował za trzech i był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem w drużynie. Brawo!

Natomiast zespół żółty po słabym początku i porażce z Igloopolem Dębica szybko się otrząsnął i ostatecznie zakończył zmagania na trzecim miejscu. Kolejne indywidualne wyróżnienie powędrowało do Mateusza Pikusy który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Wszystkim zawodnikom Należą się wielkie brawa za walkę i zaangażowanie. Każdy z chłopców zagrał na 100% swoich możliwości i dał z siebie wszystko. BRAWO!!!

Składy zespołów:
Drużyna "Czerwona":
#15 Adrian Wielgosz (BR), #2 Artur Kosiek, #3 Olaf Kozik, #4 Patryk Szczyrba, #7 Emil Biernacki, #8 Oliwier Owczorz,

Drużyna "Żółta":
#1 Mateusz Pikusa (BR), #6 Oskar Jagielski, #9 Miłosz Bara, #10 Filip Augustynek, #11 Maksymilian Lesiak, #14 Sebastian Krowicki, #17 Oliwer Dąborowski