2021-04-21 13:55  -  UKS "Szóstka" Jasło

4155 złotych za koszulkę Kamila Piątkowskiego!!!

Reprezentacyjna koszulka Kamila Piątkowskiego zlicytowana za kwotę 4 155 zł! Dochód trafi na konto Naszego zawodnika, Kuby Bary, podopiecznego Fundacji Serca dla Maluszka.

Z pewnością nikt nie spodziewał się takiego finału Naszej akcji. Koszulka Kamila Piątkowskiego trafi do Pana Grzegorza, wielkiego fana piłki nożnej i kolekcjonera.

Jak podkreśla mama Kuby:

"Te pieniążki zostaną przeznaczone na zakup bieżni rehabilitacyjnej przystosowanej do warunków domowych. To jest priorytet oraz na wizyty u specjalistów. Kwota jest zniewalająca. Jestem bardzo wdzięczna panu Kamilowi Piątkowskiemu za przekazanie koszulki, jak również serdeczne dziękuję klubowi UKS "Szóstka" Jasło i wszystkim osobom, które brały udział w licytacji. Zwycięzcy serdecznie dziękujemy i gratulujemy"

Jeszcze raz pragniemy podziękować Kamilowi Piątkowskiemu za przekazanie trykotu oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję na różne sposoby. Licytując, udostępniając, rozpowszechniając.
D Z I Ę K U J E M Y !!!