2021-04-30 12:33  -  UKS "Szóstka" Jasło

Rozpoczęliśmy rundę wiosenną!

Za Nami pierwsze kolejki rundy wiosennej!
Swoje rozgrywki jak na razie wznowiły ekipy Pawła Kasprzyka i Dominika Kowalskiego.

Starsi chłopcy, realizujący program Piłkarska Przyszłość z Lotosem, zmierzyli się w prestiżowym meczu z Karpatami Krosno.  Po niezwykle trudnym i bardzo wyrównanym meczu minimalnie ulegamy 0:1
Zespół wystąpił w składzie: Wolski, Świątek, Twardzik, Sypień, Majewski, Bednarz, Szyndak, Topolski, Szczerba, Binkowicz, Muzyka, Węgrzyn, Stachurski, Stachaczyński, Wickowski.

Natomiast Nasz młodszy zespół grający systemem ligowych turniejów gdzie mierzy się z  SMS Resovią Rzeszów, APPN Mielec, UKS SMS Przemyśl, Sokół Sokołów Młp. i UKS SMS Stal Mielec wystąpił w roli gospodarzy na stadionie przy ul. Sportowej.
Dwa zwycięstwa, remis i dwie porażki. To bilans podopiecznych Dominika Kowalskiego. Biorąc pod uwagę, że większość rywali to uznane marki a do tego Szkoły Mistrzostwa Sportowego, Nasz wynik należy uznać za bardzo dobry.

Gratulujemy i czekamy na kolejne emocje oraz start pozostałych Naszych grup.