2021-09-05 16:33  -  UKS "Szóstka" Jasło

Grały Nasze zespoły. Podsumowanie

Za Nami kolejne występy Młodzików oraz inauguracje rozgrywek Orlików oraz Żaków.

Niestety nienajlepsza passa Naszych najstarszych grup trwa.  Rocznik 2009 pod wodzą trenera Pawła Kasprzyka w minionym tygodniu uległ Igloopolowi Dębica 1:4 oraz Resovii Rzeszów 1:2. Z kolei podopieczni trenera Rodaka (rocznik 2010)  uległ Beniaminkowi Krosno 0:6 oraz po bardzo słabym meczu Ekoballowi Sanok 1:10.  Mamy nadzieję, że najbliższe kolejki ligowe przyniosą poprawę formy i zdobycze punktowe.

W ten weekend swoje ligowe starcia rozpoczęły pozostałe Nasze drużyny czyli ekipy Orlików oraz Żaków.
Świetnie zaprezentowali się podopieczni Dominika Kowalskiego, którzy z przytupem weszli w sezon z kompletem zwycięstw nad zespołami AP Czarni Jasło, Global Soccer Academy oraz Orzełkami Brzozów.
Zmagania rozpoczęli  również chłopcy z rocznika 2011. Zespół trenera Roberta Podkulskiego pierwszy ligowy turniej rozegrał w Jaśle a jednocześnie na wyjeździe gdyż gospodarzem rozgrywek był Global Soccer Academy. Oprócz jasielskich szkółek w grupie rywalizują także JKS SMS Jarosław, Przęłęcz Dukla i SMS Przemyśl.

Swoje debiuty na ligowych boiskach mają za sobą Nasze ekipy Żaków.
Żaki Starsi (rocznik 2013) udali się  do Przemyśla by zmierzyć się z  UKS SMS Przemyśl, Orzełkami Brzozów oraz AP Jasło. Podopieczni trenera Darka Bernackiego w każdym meczu walczyli o jak najlepszy wynik i zostawili sporo serca na boisku.
Z kolei młodszy zespół Żaków pojechał do Mielca. Ligowymi rywalami drużyny prowadzonej przez Oktawiana Flisa są APPN Mielec, UKS SMS Stal, FKS Stal Mielec  oraz DAP Dębica.  Chłopcy również spisali się bardzo dobrze prezentując wiele ciekawych i ładnych zagrań oraz zdobywając sporo bramek.

Wszystkie wyniki Naszych zespołów dostępne są Naszej stronie internetowej oraz portalu Łączy Nas Piłka.

#Piłkarska Przyszłość z Lotosem