2021-09-26 19:57  -  UKS "Szóstka" Jasło

Świetny rocznik 2012 i pierwsze punkty młodzików

Wysoka forma rocznika 2012 i pierwsze punkty młodzików

Za Nami kolejne występy Naszych zespołów.

Kapitalną formę utrzymują podopieczni trenera Dominika Kowalskiego, którzy w rywalizacji z Orzełkami Brzozów, AP Czarni Jasło i Global Soccer Academy  zdecydowanie przewodzą w ligowej rywalizacji.  Brawa dla zawodników za świetną postawę, a dla trenera za przygotowanie drużyny.

Pierwsze punkty w tym sezonie zdobyli Nasi Młodzicy.  Podopieczni trenera Pawła Kasprzyka w ostatnich meczach  pokonali u siebie Siarkę Tarnobrzeg 1:0, zremisowali z UKS Pro-Football Skowierzyn 2:2 oraz ulegli ekipom z Mielca (1:2 z FKS Stal Mielec i 1:4 z APPN Mielec) W tej chwili Nasz najstarszy rocznik z dorobkiem 4 punktów zamyka ligową tabelę.

Rocznik 2010 w końcu odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie.  Od kilku spotkań  dało zauważyć  się zwyżkę formy. Z meczu na mecz chłopcy wyglądali coraz lepiej.   Już w derbowym meczu z Global Soccer Academy byliśmy bliscy punktów lecz do remisu brakło nieco szczęścia oraz czasu, następnie przyszedł pojedynek z Karpatami Krosno i bardzo pechowa porażka 2:3.  Zwycięstwa doczekaliśmy się w pojedynku z Kolejarzem Zagórz. (5:1) Dzięki temu chłopcy odbili się z ostatniego miejsca w tabeli przeskakując wspomnianych rywali.

#PiłkarskaPrzyszłośćzLotosem