2022-04-25 11:57  -  UKS "Szóstka" Jasło

Kolejne występy młodzików

Kolejne występy młodzików

Za Nami kolejne spotkania ligowe roczników 2009 i 2010. 

Podopieczni trenera Pawła Kasprzyka w ostatni wtorek ulegli u siebie 1:2 drużynie Orzełków Brzozów  a w ubiegłą sobotę ekipie Stali Rzeszów 0:3 mimo że na kilka minut przed końcem meczu utrzymywał się wynik bezbramkowy.

Nasz najstarszy rocznik w tym momencie po czterech kolejkach ligowych zgromadził jeden punkt (remis 0:0 ze Spartą Leżajsk) i zajmuje  6 miejsce w tabeli.

Z kolei rocznik 2010 po efektownym zwycięstwie w Stalowej Woli musiał uznać wyższość PLON-u Kawęczyn, gdzie mimo ogromnej przewagi  przegrywamy 1:2.  Okazją do rehabilitacji był mecz 3 kolejki z Ekoballem Sanok. Po raz kolejny stwarzamy bardzo dużo okazji, dominujemy nad przeciwnikiem lecz brakuje szczęścia pod bramką przeciwnika. Wynik 0:0 oczywiście szanujemy lecz pozostaje niedosyt.  Niestety w ostatnią niedzielę po słabszym spotkaniu przegrywamy w Łańcucie z tamtejszą Stalą 0:4.
Szkoda gdyż wyniki w tym sezonie nie odzwierciedlają przebiegu meczów i mamy nadzieję, że w najbliższy czwartek pech już Nas będzie omijał. Trzymamy kciuki.