2022-06-09 12:48  -  UKS "Szóstka" Jasło

Podsumowujemy ostatnie występy Naszych grup

Podsumowujemy ostatnie występy Naszych grup

Nadrabiamy zaległości i podsumowujemy ostatnie występy Naszych grup

Wielkimi krokami zbliża się finał rozgrywek, szczególny dla rocznika 2009, który tego lata pożegna się z Naszym Klubem, idąc dalej w świat J
Chłopcy nie mogą niestety przełamać niekorzystnej passy. Mimo dobrej gry w każdym meczu do szczęścia brakuje bardzo niewiele. Tak było m.in.  we wszystkich meczach z pierwszą trójką w tabeli, którą zajmują rzeszowskie drużyny. Z SMS-em Resovią Rzeszów ulegamy 1:2, ze Stalą Rzeszów i Ziomkami Rzeszów po 0:1. To pokazuje siłę zespołu i bardzo wyrównaną stawkę w grupie.
Przed zespołem trenera Kasprzyka jeszcze trzy  spotkania a tym samym   trzy okazje do zdobycia punktów.  Jednocześnie każdemu z tych meczów będzie towarzyszył dodatkowy bagaż emocjonalny, gdyż każda kolejna minuta na boisku przybliża chłopców do trudnej chwili jaką będzie pożegnanie z żółto-czerwonymi  barwami.

Ogromnego pecha ma ostatnio również rocznik 2010. Można z powodzeniem stwierdzić, że wyniki spotkań zupełnie nie odzwierciedlają przebiegu meczów.  Ostatni rezultat to porażka 2:5 z Stalą Łańcut, gdzie Nasz zespół  był stroną wyraźnie dominującą lecz zawiodła skuteczność. Podobnie można powiedzieć o zremisowanych meczach  z PLON-em Kawęczyn czy DAF-em Rzeszów, gdzie 3 punkty były absolutnie w zasięgu ręki.

Przed podopiecznymi trenera Rodaka jeszcze dwa spotkania. Z Legionem Pilzno u siebie i DAF-em Rzeszów na wyjeździe. Mamy nadzieję, że pech pod bramką przeciwnika opuści Nasz zespół i na Nasze konto wpadną punkty.

 

Swoje ligowe turnieje rozgrywają również pozostałe Nasze grupy. Roczniki 2011, 2012, 2013 i 2014 biorą udział w rozgrywkach wojewódzkich w swoich kategoriach wiekowych w formie festiwali gdzie nie są prowadzone klasyfikacje dlatego też nie podajemy wyników tych zespołów.

Rywalami Orlików Starszych (rocznik 2011) są  JKS SMS Jarosław, UKS SMS Przemyśl, Przełęcz Dukla, Wilczki Lesko i Global Soccer Academy Jasło.

Rocznik 2012 w kat. Orlik Młodszy rywalizuje z Orzełkami Brzozów, AP Czarnymi Jasło i Globalem Soccer Academy Jasło.

Przeciwnikami rocznika 2013 tj. ŻAK Starszy są Orzełki Brzozów, AP Jasło oraz dwa zespoły UKS SMS Przemyśl.  
Natomiast ŻAK Młodszy czyli rocznik 2014 mierzy się z DAP-em Dębica, APPN Mielec, FKS Stalą Mielec oraz UKS SMS Stalą Mielec.