2022-01-01 15:06  -  UKS "Szóstka" Jasło

Wizyta Kamila Piątkowskiego

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku

Kapitalny prezent przed Nowym Rokiem Naszym zawodnikom zrobił Kamil Piątkowski, który odwiedził Naszą Szkółkę. Reprezentant Polski spotkał się z młodymi adeptami piłki nożnej podczas poniedziałkowego treningu na hali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle.
Wizyta Naszego wychowanka była świetną okazją by wręczyć mu pamiątkowy grawerton Honorowego Członka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło oraz koszulkę. Piątkowski zrewanżował się i przekazał na ręce prezesa UKS „Szóstki” Artura Tomaszewskiego koszulkę w której gra w obecnym austriackim klubie.
Nasi zawodnicy z niecierpliwością wyczekiwali Kamila i przywitali go bardzo gorąco. Był czas na zadawanie pytań, autografy i pamiątkowe zdjęcia.
Nie zabrakło również wzruszających momentów. W wydarzeniu wziął udział Kuba Bara wraz z mamą Asią. To właśnie dla Niego i na jego leczenie oraz rehabilitację Kamil Piątkowski za pośrednictwem Fundacji „Serca dla maluszka” przekazał pieniądze z licytacji koszulki reprezentacji Polski oraz nagrodę za „Piłkarza miesiąca”, którą otrzymał w Rakowie.

Brawo Kamil, dziękujemy, powodzenia i do zobaczenia
🙂
📸
FOTO znajdziecie w fotogalerii na portalu
👉

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osobyMoże być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku

Brak dostępnego opisu zdjęcia.