2022-01-29 22:01  -  UKS "Szóstka" Jasło

Zwycięstwo rocznika 2012 na turnieju w Dębicy

Dnia 29 stycznia drużyna z rocznika 2012  udała się na turniej do Dębicy gdzie gospodarzem rozgrywek  był zespół KS Wisłoka Dębica.

Nasz zespół notuje bardzo dobry występ, pewnie zwyciężając grupę , następnie w półfinale pokonuje drużynę Tarnovia Tarnów i w finale spotyka się z zespołem Chemik Pustków.  Zwycięstwo 3:1 po dwóch bramkach Filipa Trynieckiego i jednej Łukasza Kuliga.

Do Jasła wracaym z I miejscem, złotymi medalami i ogromnym pucharem.

Po raz kolejny Oskar Kamiński został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Organizatorowi dziękujemy za zaproszenie oraz świetną organizację

To kolejny świetny występ zespołu Dominika Kowalskiego. Z wielkimi nadziejami i uwagą śledzimy rozwój tej drużyny, gdyż obok wyników osiąganych przez chłopców nie można przejść obojętnie.  Brawa dla trenera za oddanie i wykonywaną pracę. Zbudował świetny zespół, przed którym z pewnością wiele sukcesów w przyszłości. BRAWO!!!

Z niecierpliwością czekamy na kolejne występy Naszych podopiecznych.